pc-huset.dkBRUGT / Refurbished
DENVER BPS-250
Se flere billeder
DENVER

DENVER BPS-250

642,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

DENVER DENVER BPS-250. Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere. Pris: 642.00 kr. Festhøjttaler, trådløs, Bluetooth, 40 Watt Køb hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder DENVER BPS-250.

Hvad koster DENVER BPS-250?

DENVER BPS-250 koster 642,00 kr.

Hvilket mærke står bag DENVER BPS-250?

DENVER BPS-250 er fra mærket DENVER.

Hvad er EAN / Produktid for DENVER BPS-250?

EAN / Produktid for DENVER BPS-250 er 3205071.

Hvilken kategori tilhører DENVER BPS-250?

DENVER BPS-250 findes i kategorien Baerbare Fest Hoejtalere.

Hvor kan jeg købe DENVER BPS-250?

Du kan købe DENVER BPS-250 hos Proshop.dk.

Du er måske interesseret i